Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype

WordPress En İyi Kurumsal Ücretli Ücretsiz Temaları 2021

Kurumsal  WordPress web sitesi inşaa etmek isteyen birçok kullanıcının tercihi günümüzde wordpress olabiliyor. WordPress stabil oluşu ve milyonlarca geliştiricisinin olması tercih edilme sebeblerinden birtanesi oluyor. Kurumsal WordPress temaları bir çok şirket tarafından kodlansada açıkcası biz hem kod tarafında hemde ui ux kullanıcı deneyimi açısından değerlendirerek size bir liste yapmak istedik.

Temaların birçoğu elementor eklentisini kullanmaktadır. elementor kullanımı hakkında bilgi sahibi değilseniz sizin için bir kaynak buldum aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

 

Öncelikle bilmenizi isterim ki bizim seçtiğimiz temalar uzman ekibimiz tarafından tüm web kurallarına uyumluluğu test edilip değerlendirmeye alıp aralarından seçtiğimiz temaları size sunmaktayız.

Qwery – Multi-Purpose Business WordPress Teması

 

1 – Qwery – Multi-Purpose Business WordPress Teması

Qwery , süper modern, temiz ve taze bir tasarıma sahip, yenilikçi, duyarlı, çok amaçlı, çok görünümlü bir WordPress temasıdır. Qwery, hemen hemen tüm kurumsal işletme web siteleri veya işletme blogları için şık ve modaya uygun bir görünüm setidir.

 

Bixol – Cleaning Services WordPress

2 – Bixol – Cleaning Services WordPress Teması

Bixol – Temizlik Hizmetleri WordPress teması, temizlik hizmetleri işinizi potansiyel müşterilerinize yaymak ve temsil etmek için özel olarak oluşturulmuş modern, temiz ve profesyonel bir WordPress temasıdır. Bixol teması tamamen duyarlıdır ve her tür ekran ve cihazda çekici görünür. Çevrimiçi ticaretin ana hedefine ulaşmak için sağlam bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok kullanıcı dostu ve özelleştirilebilir özellik ile birlikte gelir.

Vehica – Car Dealer & Automotive Listing

3- Vehica – Car Dealer & Automotive Listing WordPress Teması

En yenilikçi Araba Bayiliği WordPress Teması. Muhteşem bir otomotiv web sitesi oluşturmak için kullanılabilir. Bu temanın kullanımı son derece kolaydır ve çok esnektir. Seçenekleri herhangi bir programlama bilmeden özelleştirebilirsiniz – renkleri, görüntüleri, boyutları, boşlukları ve herhangi bir öğenin yerleşimini yalnızca sürükle ve bırak yöntemiyle değiştirin. Vehica, tüm araç alanlarını ve arama formlarını sadece birkaç tıklamayla değiştirmenize olanak tanıyan güçlü bir Araç Envanteri modülü içerir. Vehica üzerinden yapacağınız son web siteniz çok hızlı olacak ve mobil cihazlarda ve tabletlerde kusursuz çalışacaktır. Vehica’yı seçmek harika bir yatırım çünkü onu kurmak ve yönetmek için çok fazla zaman veya enerji kaybetmeden mükemmel bir web sitesine sahip olacaksınız. 

Profesyonel Websitesi Yaptırmak İstiyorum

Profesyonel Websitesi YaptırmakİsteyenlerinBilmesi Gereken İpuçları Websitesi Yaptırmanın Fiyatı Nedir? Web tasarım fiyatları son zamanlarda web sitelerine olan ilginin artmasıyla beraber gündeme gelen konulardan birisidir. Teknolojinin

Devamını Oku

WordPress ile Site Kurma Rehberi

WordPress ile Hayallerinizdeki Siteyi Kurun  Günümüzde her kurum, işletme, hatta kişisel projelerin daha çok insan ile buluşması için web siteleri önemli bir hal almış bulunmaktadır

Devamını Oku