Lazzoni Hotel Başarı Hikayesi

Lazzoni Hotel Başarı Hikayesi

Haliç Kongre merkezinde bulunan haliç denizine karşı harika bir manzaraya sahip olan kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş memnuniyet oranını en üst düzey’e çıkartmak isteyen bir Hotelden söz etmekteyiz. Ulaşım konusunda İstanbul en bilinen yerlerinden olan taksim beyooğlu beşiktaş gibi yerlere 10- 15 dakikalık mesafesi bulunan Lazzoni Hotel 5 yıldızlı hotel olmakla kalmayıp sağlamış olduğu hizmetler ile memnuniyet oranını en üst düzeyde tutmayı bilmiş nadir hotellerden birtanesidir.
Lazzoni Hotel mevcut websitesi üzerinden rezervasyon ve ziyaretçi alamıyordu. Bu kapsamda alt yapı incelemesi yapılarak teknik kod yapısını ve uı ux arayüz tasarımını geliştirerek sıfırdan bir websitesi inşaa edildi. Ardından google ads ve farklı dijital pazarlama alanlarından stratejiler belirlenerek reklamlar yayınlandı
  Hem Online hem de bizzat lazzoni hotel toplantı odasında dijital pazarlama alanında yeni stratejiler ve yeni projeler geliştirmek adına bir çok toplantı gerçekleştirdik. Tamamen Lazzoni Hotel konseptine uygun stratejiler belirleyerek Google Ads ve Sosyal Medya reklamları yayınladık. Sizlerde Lazzoni Hotel için gerçekleştirmiş olduğumuz hizmet gibi Dijital Pazarlama hizmeti almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Lazzoni Hotel Kurucusu Yaşar Kababulut ve Oğlu Efe Kababulut kurucu ortaklarındandır. efe kababulut kimdir? adlı makalemizi okumanızı öneririm. Lazzoni Hotel Adresi Adres: Sütlüce, İmrahor Cd. No:14, 34445 Beyoğlu/İstanbul Lazzoni Hotel mevcut websitesi üzerinden rezervasyon ve ziyaretçi alamıyordu. Bu kapsamda alt yapı incelemesi yapılarak teknik kod yapısını ve uı ux arayüz tasarımını geliştirerek sıfırdan bir websitesi inşaa edildi. Ardından google ads ve farklı dijital pazarlama alanlarından stratejiler belirlenerek reklamlar yayınlandı. Lazzoni Hotel Personelleri ile iş birliği sağlanarak, websitesi üzerinden gelen müşterilerin karşılanması ve rezervasyonlarının ayarlanması gerçekleştirildi. Her ay ve ortası düzenli olarak rapor sunuldu ve büyüme istatistiği geliştirildi. Lazzoni Hotel ile websitesi alt yapısının temelini oluşturma, SEO ve UI UX Kullanıcı deneyimi en iyi bir arayüz tasarımı konusunda çalışmalara başlamış bulunduk.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *