Alt Üst Başarı Hikayesi

Alt Üst Başarı Hikayesi

Alt Üst, kendini sürdürülebilirlik ve özgünlük anlayışıyla multidisipliner yöntemlerle ifade eden İstanbul merkezli bir markadır. Selen Konuk, Selin Karcı ve Mesrur ​​Şahin Paksoy tarafından Mimarlık ve Endüstriyel Tasarım bölümlerinden mezun olduktan sonra 2019 yılında bit pazarı gezileri yaparken kuruldu. Ekip, markaya paralel olarak mimari tasarım, sergi, ürün ve kitap tasarımı çalışmalarını yürütüyor. Altust.co web sayfasının Tasarlanmış UI UX Tasarımlarının HTML CSS Dökümü ve dökülen html css yapısının Geliştirmiş olduğumuz e-ticaret sistemi olan Tiup E-Ticaret sistemine entegresi sağlanmıştır.
Online olarak  gerçekleştirdiğimiz toplantılar dahilinde dijital pazarlama alanında ve yeni websitelerinin kodlanma aşaması ile ilgili yeni stratejiler ve yeni projeler geliştirmek adına bir çok toplantı gerçekleştirdik.
Çizdirmiş oldukları UI UX Tasarımlarının birebir aynısının dökümünü sağladık ve admin paneline entregrasyon işlemi sağladık.
Sizlerde Alt Üst için gerçekleştirmiş olduğumuz hizmet gibi Dijital Pazarlama hizmeti almak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.
Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *